Forum porozumienie.forumoteka.pl Strona Główna porozumienie.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WOLNA GRUZJA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum porozumienie.forumoteka.pl Strona Główna -> Dyskusje Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszek Jaranowski



Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 46

PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 4:09 am    Temat postu: WOLNA GRUZJA Odpowiedz z cytatem

Począwszy od poprzedniej soboty spotykamy się codziennie manifestując swój sprzeciw wobec agresji Rosji na Gruzję przy konsulacie Federacji Rosyjskiej w Krakowie. Zawsze o godzinie 19.00. Umieściłem właśnie na mojej stronie pod adresem: http://www.darpoint.pl/pages/galeria_0.htm zdjęcia z ostatnich trzech dni protestu.
W dniu 12 sierpnia doszło do incydentu z Policją. Zgromadzenie przeszli ulicami miasta z pod konsulatu na Rynek Główny pod pomnik "Adasia". Tam dwóch cywilnych funkcjonariuszy z dochodzeniówki ruszyło w pogoń za trójką najbardziej aktywnych demonstrantów. Duchem jestem młody, ale kondycja już nie ta, więc dobiegliśmy tylko pod ratusz gdzie zawsze jest sporo ludzi i zasiedliśmy w ogródku piwnym w oczekiwaniu na goniących. Tu doszło do długich i raczej jałowych dyskusji. Spisali nasze dane osobowe i dość długo oczekiwaliśmy na decyzję "centrali". Przyszła odpowiedź, że niby nie zgadzają się podane przez nas personalia. Wyjęliśmy więc swoje dowody osobiste i cała procedura rozpoczęła się od nowa. Wszystko to na oczach sporego tłumu i gości jednej z bardziej renomowanej kawiarni krakowskiej. Ciekawe jak się to zakończy. Czy namalowanie ostrego w swojej wymowie napisu na jezdni pod oknami konsulatu i oklejenie tablic informacyjnych przy wejściu głównym ujdzie nam na sucho, czas pokaże.
WOLNA GRUZJA



-------------------------------------------------------------------------------------
KONTAKT bezpośredni:
    Leszek Jaranowski
    tel. 501-00-62-13, 790-425-415
    e-mail: dar_point@post.pl
    GG: 5425814
    Skype: darpoint2


Ostatnio zmieniony przez Leszek Jaranowski dnia Pon Sie 18, 2008 3:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leszek Jaranowski



Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 46

PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 3:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Codzienne pikietowanie Konsulatu zostało zawieszone więc wreszcie miałem trochę czasu aby popracować nad stronką. Dopracowałem trochę sam wygląd i dołożyłem fotki z dnia 15 sierpnia. Kliknij na tym linku aby ocenić: http://www.darpoint.pl/images/Galeria%20Wolna%20Gruzja/index.htm
W czwartek przypada rocznica najazdu sowietów na Czechosłowację. Wyglada na to, że się znowu spotkamy pod Konsulatem w Krakowie.

Leszek Jaranowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leszek Jaranowski



Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 46

PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 2:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzja zapadła. Zapraszam wszystkich w czwartek o godz. 19.00 pod Konsulat. Manifestacja została zgłoszona w "Mieście". Możliwy jest przemarsz do Rynku jeżeli będzie takowa wola zgromadzonych. Ewentualny przemarsz też został zgłoszony. W związku z tym faktem mam nadzieję, że nie będą nas tym razem gonić po mieście, tylko ochraniać.
"Pij gruzińskie wina - nie bój się Putina"

Leszek Jaranowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leszek Jaranowski



Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 46

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 5:18 am    Temat postu: Czechosłowacja - Gruzja Odpowiedz z cytatem

Fotki z czwartkowej manifestacji zamieściłem na stronie: http://www.darpoint.pl/images/Galeria%20Wolna%20Gruzja/index.htm

Leszek Jaranowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum porozumienie.forumoteka.pl Strona Główna -> Dyskusje Ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum